Ogłoszenia duszpasterskie - 22.05.2022r. - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK

1. Dzisiejsza taca w całości przeznaczona jest na prace remontowo - budowlane prowadzone przy bazylice. Wszystkie ofiary gromadzimy teraz na ołtarz adoracji. Bóg zapłać! Za wszystkich ofiarodawców modlimy się za przyczyną Matki Bożej Chełmskiej w każdą środę wieczorem.

2. Na Górze Chełmskiej Pałac Biskupów domaga się kapitalnego remontu, brakuje nam jednak środków. Chcemy jednak odświeżyć okna. Serdecznie prosimy Parafian i Sympatyków o pomoc w ich pomalowaniu. Zapraszamy od jutra od godz. 9.00.

3. Wszystkie małżeństwa borykające się z problemem niepłodności zapraszamy we wtorek na modlitwę o dar poczęcia. Początek Mszą św. o godz. 18.00.

4. W piątek wypada V rocznica święceń kapłańskich ks. Jana. Na Mszę św. dziękczynną zapraszamy na godz. 18.00.

5. W sobotę o godz. 11.00 po raz pierwszy do Komunii św. przystąpią dzieci z Placówek Edukacyjnych Arka.

6. Rodzina Żywego Różańca organizuje jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 4 czerwca w ramach X Ogólnopolskiej Pielgrzymki Kół Żywego Różańca. Osoby chętne prosimy o zapisywanie się do końca tego tygodnia w kancelarii lub zakrystii. Koszt: 120 zł.

7. Chełmskie Centrum Ewangelizacji zaprasza na weekendowe rekolekcje dla kobiet w każdym wieku i powołaniu - kurs Maria Magdalena, który odbędzie się w dniach 10 - 12 czerwca. To czas odkrywania piękna swojej kobiecości i wartości w Bogu. Zapisy w zakrystii i kancelarii oraz na stronie www.chce.info.

8. Tradycyjnie zapraszamy do kawiarenki na kawę i dobre ciastko.

9. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy wszelkiego dobra, wszystkim zaś Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego sanktuarium szczęśliwego tygodnia. Wszystkim Mamom z okazji Ich święta serdeczne podziękowania i życzenia opieki Matki Bożej Chełmskiej.