Intencje mszalne 08-14.12.2019

NIEDZIELA 08.12.2019 r. – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (II Niedziela Adwentu)
7.00 † Magdalena Kloc ( 7 greg.)
9.00 O Boże błog. i op. M.B. Chełmskiej dla Emilki z racji 15 r. urodzin
9.00 † Marcjanna ( 26 r.), Antoni, Jan ( 29 r.) †† Szymczak, Lipert
9.00zk O Boże błog. i op. M.B. Chełmskiej oraz łaskę nawrócenia dla Marii
10.30 Dzięk. w 14 r. urodzin Krzysztofa Różańskiego z prośbą o op. M.B. Chełmskiej i Boże błogosławieństwo
10.30 † Zygmunt Sitarz ( 38 r.), Zofia Sitarz
10.30zk W intencji Ojca świętego
12.00 Pro populo
16.00 † Feliks Dutkowski † Ludwika, Tomasz, Zofia, Maria, Bolesław Dutkowscy
18.00 † Maria i Stanisław Zbarachewicz
PONIEDZIAŁEK 09.12.2019 r.
6.00 † Jadwiga Derkacz ( 9r.) †† Derkaczów i Miazgów
6.00 † Magdalena Kloc ( 8 greg.)
8.00 † Leon ( 37 r.), Stefania, Henryk, Helena, Piotr
8.00 † Leokadia Grabowska ( 15 r.)
18.00 O dar poczęcia dla małżeństw starających się o dziecko
18.00 † Władysław Gątarczyk ( 19 r.), Jadwiga, Jan, Stanisław Gątarczyk
18.00 †† Prystupów: Piotr ( 55 r.), Julia ( 40 r.), Maria, Leon, Helena
18.00 † Józef Jasiński ( 7 mc.)
WTOREK 10.12.2019 r.
6.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog., op. M.B. Chełmskiej dla ks. Proboszcza Andrzeja Sternika z okazji imienin od Caritas z parafii
6.00 † Helena Wysocka ( 30 dz.)
8.00 † Jan ( 40 r.) i Józefa Leńczukowie
8.00 † Magdalena Kloc ( 9 greg.)
18.00 † Andrzej ( 13 r.), Krzysztof †† Sajków
18.00 † Lech Jakóbiec ( 4 r.), Jadwiga i Stefan Jakóbiec, Aleksandra Radykield
18.00 † Mieczysław Terepora ( 31 r.), Zofia i Janusz Terepora, Olga Kuryło
ŚRODA 11.12.2019 r.
6.00 † Leszek-Marek Lewandowski ( 32 r.) †† Lewandowskich
6.00 † Zenon ( 30 dz.) † Zofia, Marcin, Stanisław Kolasińscy † Józefa, Józef Chmielewscy
8.00 † Zygmunt Zakrzewski ( 3 r.) †† Zakrzewskich, Brogowskich
8.00 † Magdalena Kloc ( 10 greg.)
8.00 † Helena Majewska ( 32 r.) † Józef Majewski † Józef Cierpisz † Henryk Suchorab
18.00 Zbiorowa przez wstawiennictwo M.B. Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 12.12.2019 r.
6.00 † Magdalena Kloc ( 11 greg.)
6.00 † Aleksander Rac ( im.)
8.00 † Ryszard Rogucki ( 12 r.) † Marian Halida( 10 r.) † Barbara Rogucka ( 9 mc.)
8.00 † Zofia Kucharska ( 6 r.), Władysław Kucharski † Leokadia Janczarek ( 18 r.), Paweł, Feliks Janczarkowie † Dorota Zielińska
18.00 Dziękczynna za dar życia w dniu urodzin Ernesta
18.00 Rez.
18.00 Rez.
18.00 † Henryka Klajnert ( 4 r.)
PIĄTEK 13.12.2019 r.
6.00 † Irena Kanadys-Kula ( 2 mc.)
8.00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Emilii z prośbą o op. M.B. Chełmskiej i Boże błog.
8.00 † Małgorzata ( 41 r.), Jan Pawluk, Wiesław Kędzierawski
8.00 † Magdalena Kloca ( 12 greg.)
9.00 W intencji Ojczyzny w 38 r. wybuchu Stanu Wojennego w Polsce i wszystkich tych, którzy w tym czasie zginęli
18.00 † Jan, Janina Chmielowiec †† ich rodziców
18.00 † Witalis, Józefa, Stanisława Turewicz
18.00 † Józef Dyrda ( 7 r.)
18.00 † Józef Iwańczuk ( 25 r.) i Stanisława Iwańczyk, Joanna, Wojciech †† Iwańczuk
SOBOTA 14.12.2019 r.
6.00 Do M.B. Chełmskiej o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Feliksa Wołuckiego
6.00 † Stanisław, Krzystof, Lesław †† Syty
6.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 † Wanda Juszkiewicz ( 2 r.) †† Terlickich, Szewczuków
8.00 † Stanisław Strycharczuk ( 5 r.)
17.00 † Bronisława Tulikowska †† Dąbrowskich
17.00 † Magdalena Kloc ( 14 greg.)
17.00 † Zbigniew Bochen ( 28 r.) † Łucja Bochen z okazji imienin