04 23 kurs mm 10 12 16 22Cel: Odkryć swoje kobiecie piękno w Bogu.

Opis:  Chcesz odkryć na nowo, co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na tym kursie nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale dowiesz się także, jak to powołanie realizować na co dzień! Zadbaj o siebie, oderwij się na jeden weekend od pędu życia! Na kursie zatrzymasz się nad swoim wnętrzem, naładujesz baterie, uporządkujesz relacje, fałszywe myślenie na swój temat… i wiele innych spraw, które być może zamiatasz pod dywan od lat. Spotkasz Jezusa, który patrzy na Ciebie i widzi Twoje piękno!

Zapisy: Link do rejestracji oraz opłacenia kursu.

Warunki uczestnictwa:

  • kurs przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku (+18) i powołaniu stanowym

Termin: 10-12 czerwca 2022 r.

Miejsce: Parafia Narodzenia NMP w Chełmie

Koszt: 100 zł (zawiera: obiad i kolację w sobotę, napoje, ciastka, kawę/herbatę, materiały dydaktyczne, pozostałe koszty organizacyjne)

Początek: w piątek o godz. 18:00 Msza Św. w bazylice. Rejestracja uczestników odbywa się bezpośrednio po Mszy przy wejściu do kancelarii parafialnej (w tym dniu nie ma kolacji)

Zakończenie: w niedzielę ok. godz. 13:00

Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik

Pobyt: kurs dochodzony (bez noclegów)

Zaliczka: po uiszczeniu opłaty, w przypadku rezygnacji z kursu, zwracana jest całość kwoty pomniejszona o zaliczkę w wysokości 20 zł. Gdyby z przyczyn obiektywnych kurs został odwołany, zwracana jest pełna kwota.

Zapisy: Link do rejestracji oraz opłacenia kursu.