Ogłoszenia duszpasterskie - 04.02.2024r. - V NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B

1. W pierwsze poniedziałki miesiąca w naszym sanktuarium będzie pełniła nieodpłatnie posługę pani psycholog. Pierwsze spotkanie w kancelarii jutro od 16.00. Osoby potrzebujące zapraszamy.
 
2. W środę po Mszy św. wieczornej w sali nr 3 odbędzie się spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Zapraszamy również osoby, które chciałby dołączyć do tej wspólnoty.
 
3. W niedzielę wypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – 166. rocznica Objawień oraz XXXII Światowy Dzień Chorego pod hasłem: „Nie jest dobrze, by człowiek był sam”. Leczyć chorego poprzez leczenie relacji. Wszystkich naszych starszych i chorych parafian zapraszamy do bazyliki na Mszę św. o godz. 12.00. Prosimy dobre dzieci i dobrych sąsiadów o pomoc w dostaniu się do kościoła.
 
4. W niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy się modlić o życie wieczne dla śp. ks. Juliana Jakubiaka, pierwszego proboszcza naszej parafii, w 82. rocznicę śmierci. Zapraszamy!
 
5. Kobiety i mężczyzn, którzy lubią i chcieliby śpiewać w naszym chórze parafialnym, zapraszamy na próby w każdy piątek o godz. 19.00 w sali nr 4 w podcieniach.
 
6. W drugi i trzeci weekend marca odbędą się nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych. Można na nie się zapisywać osobiście w kancelarii lub drogą telefoniczną.
 
7. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego sanktuarium szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.