Ogłoszenia duszpasterskie - 22.01.2023r. - III NIEDZIELA ZWYKŁA ROK

1. Dziś zapraszamy na godz. 17.00 na koncert kolęd w wykonaniu zespołu muzycznego „ Siódme Niebo” działającego przy Warsztatach Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Lubelskiej w Chełmie. Wszyscy występujący są osobami niepełnosprawnymi.

2. Jutro z racji wspomnienia Męczenników Pratulińskich, gościć będziemy w bazylice Braci i Siostry Kościoła greckokatolickiego, którzy będą celebrować Eucharystię o godz. 13.30.

3. Bóg zapłać! za ofiary składane dziś na tacę. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na prace remontowo - budowlane w naszym sanktuarium.

4. We wtorek zapraszamy wszystkie małżeństwa borykające się z problemem niepłodności na wspólną modlitwę o dar poczęcia. Początek Mszą św. o godz. 18.00.

5. Chełmskie Centrum Ewangelizacji zaprasza na kurs Emaus - o zakochaniu się w Słowie Bożym. Odbędzie się on w dniach 10 - 12 lutego. Zapisy na stronie www.chce.info.

6. Przewodników Sanktuaryjnych zapraszamy w przyszłą niedzielę na spotkanie w domu pielgrzyma po Mszy św. o godz. 16.00.

7. 02 lutego o godz. 19.00 zapraszamy na wieczór kolęd w wykonaniu Chełmskiego Zespołu Gospel.

8. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej. Jutro obchodzimy dzień pradziadków. Serdeczne gratulacje.

9. Bóg zapłać wszystkim rodzinom, z którymi spotkaliśmy się w czasie wizyty duszpasterskiej w minionym tygodniu, za wspólną modlitwę, rozmowy i radość spotkania. Parafianie, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć u siebie kapłana w domu, a chcą prosić o modlitwę i błogosławieństwo, mogą to zgłosić w zakrystii lub w kancelarii albo też telefonicznie. Odwiedzimy te rodziny we wtorek od godz. 16.00. Jeśli Bóg pozwoli, to do końca miesiąca zechcemy się spotkać z naszymi parafianami w następującym porządku: link do planu wizyty.