Ogłoszenia duszpasterskie - 07.08.2022r. - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C

1. Trwa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Z ziemi chełmskiej uczestniczy w niej ok. 40 osób. Pielgrzymi wszystkich pozdrawiają i zapewniają o modlitwie. 
 
2. We wtorek w nocy wyruszy z naszego sanktuarium 44 osobowa pielgrzymka do Gruzji i Armenii.
 
3. W sobotę o godz. 17.30 zapraszamy na Różaniec Fatimski. Prosimy o przyniesienie ze sobą lampionów. Lampiony można nabyć również w kawiarence.
 
4. W niedzielę za tydzień kazania będzie głosił nasz rodak o. Przemysław - franciszkanin, który wybiera się na misje do Ekwadoru. Po Mszach św. będziemy mieli możliwość wsparcia materialnego przez złożenie ofiary do puszki.
 
5. W niedzielę wypada 81. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbego - wielkiego czciciela Matki Bożej Niepokalanej. Niech będzie ona dla nas zachętą do większej pracy nad sobą w pobożności maryjnej i w trosce modlitewnej o pokój, zgodę, a także szacunek w naszej ojczyźnie. Tak bardzo dziś potrzeba nam jedności oraz zdecydowanego głosu nas - ludzi wierzących. Przez cały dzień będą wystawione Relikwie Świętego. 
 
6. Młodzież, począwszy od klas VIII szkoły podstawowej, zapraszamy na wspólny wyjazd na SMAL do Garbowa w dniach 18 - 21 sierpnia. Przed Wami piękny czas radosnego spotkania młodych z Bogiem oraz drugim człowiekiem na konferencjach, modlitwie, Eucharystii, agapie i koncercie. Szkoda, by Ciebie tam zabrakło. Organizujemy wspólny wyjazd z naszego sanktuarium. Zapisy przyjmowane są w zakrystii i kancelarii. Za wyjazd do Garbowa odpowiedzialny jest ks. Szymon. Wszystkie informacje na stronach internetowych SMAL-u.
 
7. Zapraszamy do kawiarenki, krypt oraz na taras widokowy.
 
8. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim Parafianom, Sympatykom, Gościom i Pielgrzymom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.