Ogłoszenia duszpasterskie - 09.05.2021r. - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK B

1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Papież Franciszek do litanii dodał trzy nowe wezwania: Matko miłosierdzia (po Matko Kościoła), Matko nadziei (po Matko łaski Bożej), Pociecho migrantów (po Ucieczko grzesznych). Obecnie w sumie jest 55 wezwań.

2. Wznawiamy nieodpłatne porady prawne w zakresie prawa świeckiego. Osoby zainteresowane zapraszamy jutro do kancelarii od godz. 16.00.

3. W czwartek 13 maja zapraszamy na pierwszy w tym roku Różaniec fatimski. Początek o godz. 17.30 Mszą św., w czasie której będą czytane intencje, po Eucharystii nabożeństwo fatimskie, różaniec i procesja w rosarium. Przynieśmy ze sobą lampiony.

4. Młodzież z Ruchu Światło–Życie w czwartek przed 17.30 i w niedzielę za tydzień będzie rozprowadzała różańce własnoręcznie wykonane. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na formację młodzieży.

5. W sobotę o godz. 11.00 Msza św. w bazylice, podczas której jedna grupa dzieci przyjmie po raz pierwszy Komunię św.

6. Również w sobotę od godz. 19.00 w bazylice trwać będzie Wieczór Chwały. Wystąpią zespoły: Powołani by wielbić, Good God oraz schola wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca w naszym sanktuarium. Zapraszamy!

7. Od dziś otwarta już będzie dzwonnica z najwyższym punktem widokowym na panoramę miasta i okolice. W maju w soboty i niedzielę.

8. Od najbliższej soboty w weekendy, zachowując obowiązujące przepisy sanitarne, zapraszamy do parafialnej kawiarenki w godz. 10.00 - 18.00.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej w Niedzieli jest artykuł o naszych antepedium.

10. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy wszelkiego dobra, wszystkim zaś Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego sanktuarium szczęśliwego i zdrowego tygodnia.