Ogłoszenia duszpasterskie - 02-02.2020r. - OFIAROWANIE PAŃSKIE

1. Kapituła Rady Miasta Chełm przyznała ks. infułatowi Kazimierzowi Bownikowi tytuł Chełmianina Roku 2019. Podczas piątkowej sesji rady Prezydent Miasta uroczyście nadał ten tytuł. Cieszymy się z tego wyróżnienia i serdecznie gratulujemy.

2. Dziś po Mszy św. o godz.16.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu dzieci z ogniska muzycznego prowadzonego przez Barbarę Brzozowską w Lublinie.

3. Jutro od godz.16.00 w kancelarii adwokat będzie udzielał porad z zakresu prawa świeckiego.

4. W środę po Mszy św. wieczorem zapraszamy na spotkanie formacyjne grupę dorosłych lektorów.

5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Serdecznie zapraszamy na 17.30 na modlitwę za kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej. Podczas wieczornej Mszy św. w tym dniu Komunia św. udzielana jest pod dwiema postaciami.

6. W pierwszy piątek spowiedź podczas porannych Mszy św. Po południu dzieci zapraszamy na 16.00, młodzież, kandydatów do bierzmowania i dorosłych zapraszamy od godz.17.00.

7. W sobotę zapraszamy wszystkich naszych parafian – młodzież i dorosłych, małżeństwa i osoby samotne - na zabawę karnawałową. Poprzedzi ją Msza św. o godz. 17.00. Zabawa potrwa do północy. Wpisowe wynosi 25 zł, kwota ta obejmuje koszt gorącego dania, napojów, kawy, herbaty. Przychodzimy z własnym koszyczkiem, którego zawartość znajdzie się, oczywiście, na wspólnym stole. Jeszcze jest kilka wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

8. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Bóg zapłać!

9. Zapraszamy do kawiarenki na rodzinne czy przyjacielskie spotkanie przy ciastku.

10. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego sanktuarium szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.