Ogłoszenia duszpasterskie - 24.02.2019r. - VII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C

1. Dziś po Mszy św. o godz.16.00 Stowarzyszenie Civitas Christiana, które swoją siedzibę ma przy naszym sanktuarium, zaprasza do Sali Różańcowej na film Pójdź za mną. Testament Jana Pawła II i spotkanie z jego reżyserem - Wandą Różycką - Zborowską. Wstęp na projekcję jest wolny.

2. Jutro od godz. 16.00 w kancelarii parafialnej porad w zakresie prawa świeckiego będzie udzielał prawnik.

3. W czwartek na godz.18.00 do sali różańcowej zapraszamy na katechezę rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych - od godz. 9.00. Spowiedź - podczas Mszy św. porannych oraz od godz. 16.00 dzieci, a od godz. 17.00 kandydaci do bierzmowania i dorośli.

5. Nabożeństwo pierwszej soboty rozpocznie o godz. 7.30 modlitwa różańcowa, następnie o godz. 8.00 Msza św., a po niej piętnastominutowe rozważanie jednej z tajemnic różańca.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlili się w intencji Żołnierzy Wyklętych. Serdecznie zapraszamy.

7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się konferencja dla Rodziny Żywego Różańca.

8. Bóg zapłać za składane dziś na tacę ofiary, które przeznaczone będą na spłatę długów za remonty wykonane w ubiegłym roku w sanktuarium. Dziękujemy też za ofiary indywidualne czy przesłane na konto. Przypominamy, że każdej środy modlimy się w intencji dobrodziejów. Jednocześnie z radością informuję, że na kolejne prace remontowe elewacji bazyliki, które chcemy prowadzić w roku bieżącym, dostaliśmy dofinansowanie z ministerstwa w wysokości 450 tys. zł.

9. Zapraszamy do kawiarenki na smaczne ciasta.

10. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, wszystkim zaś Gościom, Sympatykom i Parafianom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.