1. W środę o godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. za pomordowanych w Kumowej Dolinie.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na godz. 17.30 na nabożeństwo w intencji powołanych do służby Bożej, nowych powołań oraz osób, które modlą się za powołanych.

3. W pierwszy piątek spowiedź podczas Mszy św. oraz od 17.30. W czasie wakacji nie będzie comiesięcznych odwiedzin chorych w domach.

4. Pierwsza sobota różaniec godz. 7.30, po Mszy św. o 8.00, nabożeństwo. Jest to również dzień ulicznej modlitwy różańcowej Rycerzy Maryi. Serdecznie zapraszamy mężczyzn.

5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlili się w intencji ofiar ludobójstwa w 81 Rocznicę Krwawej Niedzieli na Wołyniu. Serdecznie zapraszamy.

6. Osoby, które w tym roku wybierają się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, mogą zapisywać się w kancelarii parafialnej. Pielgrzymi wyruszą jako grupa XVII. Przewodnikiem pielgrzymki będzie ks. Mikołaj Dudziński. Zachęcamy zwłaszcza młodzież do tej formy spędzenia kilku dni wakacji jako rekolekcji w drodze. Koszt: 90 zł. Istnieje możliwość zniżek. Jest też fundusz pomocy pielgrzymom Idę z Tobą przez złożenie swojej intencji, w której będą się modlić uczestnicy pielgrzymki. W ten sposób, nie mogąc osobiście brać udziału w pielgrzymce, można uczestniczyć w niej duchowo. Informacje szczegółowe dostępne są w kancelarii.

7. Caritas rozpoczyna pomoc żywnościową, w której w tym roku można otrzymać ok. 34 kg produktów żywnościowych na osobę. Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz dostępny na stoliku przy wyjściu głównym. Z wypełnionym formularzem udajemy się do Ośrodka Pomocy Społecznej, który kwalifikuje nas do programu. Po zakwalifikowaniu, formularz przekazujemy do sekretariatu Caritas w Lublinie, albo do kancelarii parafialnej i czekamy na informację o terminie i miejscu odbioru paczki żywnościowej. Szczegóły na plakacie.

8. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim Gościom, Parafianom, Sympatykom i Pielgrzymom oraz rodzinom przyjmującym obraz Matki Bożej w swoich domach szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.