1. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom i Sympatykom którzy w tym roku służyli swoją pomocą w jesiennych pracach porządkowych. Serdeczne Bóg zapłać. 
 
2. Jutro w poniedziałek 20 listopada odbędzie się comiesięczne spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Poprowadzi je Zdzisław Krzyżanowski psycholog i terapeuta. Tematem będzie wpływ cyberprzestrzeni na rozwój i wychowanie dziecka. Zapraszamy do sali różańcowej o godz. 18.00.
 
3. Jutro też o godz. 18.00 będzie sprawowana kolejna Msza św. za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
 
4. Przyszła niedziela - Chrystusa Króla – jest już ostatnią w roku liturgicznym. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.30. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą flag wykonanych samodzielnie albo z pomocą rodziców. Modlitwa rozpocznie się przy dzwonnicy o godz. 10.25.
 
5. Za tydzień też podczas Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się uroczystość wprowadzenia nowych ministrantów. 
 
6. Również w przyszłą niedzielę w kościele pw. Chrystusa Odkupiciela odbędą się III chełmskie obchody Światowego Dnia Młodzieży. Uroczystości rozpoczną się od Mszy św. o godz. 17.00, której przewodniczyć będzie ks. bp Adam Bab. Po liturgii będzie koncert zespołu Chadek Gospel Choir . Zapraszamy młodzież grup formacyjnych przy parafii, młodzież szkół średnich na wspólne spotkanie. Bądźmy świadkami wiary w naszej społeczności lokalnej. 
 
7. Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjne kolonie do Hiszpanii i Francji w dniach 30 czerwca - 12 lipca. Koszt to 1950 zł + 360 euro. Więcej informacji na naszej stronie internetowej oraz u organizatora ks. Pawła Gołofita.
 
8. Zapraszamy na jednodniowe warsztaty terapeutyczne dla małżonków, narzeczonych i par, które poprowadzą znani katoliccy terapeuci Marta i Marek Miłuńscy. Warto umocnić swoją relację i przyjrzeć się, co można w niej poprawić. Warsztaty odbędą się 2 grudnia w sali różańcowej. Zapisy na stronie www.chce.info oraz w zakrystii i kancelarii
 
9. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą prace remontowo- budowlane prowadzone przy naszym sanktuarium.
 
10. A dzisiejsza taca przeznaczona jest na budownictwo sakralne prowadzone w naszej Archidiecezji. Serdeczne Bóg zapłać.
 
11. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, wszystkim zaś Parafianom, Gościom, Sympatykom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.