Ogłoszenia duszpasterskie - 13.11.2022r. - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C

1. Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza już jutro na godz. 19.00 do bazyliki na spotkanie z Martą Miłuńską, wokalistką i liderem Szkoły Uwielbienia w Polsce. Nasz Gość opowie, czym jest uwielbienie i jak wejść w jego głębię oraz poprowadzi modlitwę. Zapraszamy!

2. W najbliższy wtorek na godz. 19.00 do sali różańcowej zapraszamy na kolejne spotkanie Szkoły Ewangelizatora wszystkich, którzy pragną rozwijać w sobie serce do głoszenia innym Dobrej Nowiny. To ostatnia szansa, aby dołączyć.

3. W środę od godz. 16.00 w kancelarii parafialnej będzie przyjmował prawnik.

4. W sobotę 19 listopada odbędzie się comiesięczne spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Poprowadzi je Michał Chmielnicki z Lublina, nauczyciel, pedagog, terapeuta. Zapraszamy do sali różańcowej o godz. 10.00.

5. Przyszła niedziela - Chrystusa Króla – jest już ostatnią w roku liturgicznym. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.30. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą flag wykonanych samodzielnie albo z pomocą rodziców.

6. Również w przyszłą niedzielę w kościele pw. Świętej Rodziny (osiedle Słoneczne) odbędą się chełmskie obchody Światowego Dnia Młodzieży. Wydarzenie ma na celu wspólną modlitwę oraz zaproszenie młodych na spotkanie z papieżem Franciszkiem w 2023 r. w Lizbonie. Uroczystości rozpoczną się od Mszy św. o godz. 17.00, której przewodniczyć będzie ks. bp Adam Bab. Po liturgii będzie uwielbienie prowadzone przez zespół niemaGOtu, następnie koncert tej grupy. Zapraszamy młodzież grup formacyjnych przy parafii, młodzież szkół średnich na wspólne spotkanie. Bądźmy świadkami wiary w naszej społeczności lokalnej.

7. Osobom wybierającym się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej przypominamy o wpłacie do najbliżej środy kolejnej raty.

8. Chełmskie Centrum Ewangelizacji zaprasza wszystkich, którzy pragną żywej relacji z Jezusem - Bogiem Osobowym poszukującym każdego człowieka, od 25 do 27 listopada na trzydniowe rekolekcje - kurs Nowe Życie. Spotkania odbywać się będą w sali różańcowej. Całkowity koszt to 80 zł. Zapisy za pośrednictwem internetu, w kancelarii i
zakrystii. Zapraszamy do wysłuchania świadectwa, jakie owoce niosą ze sobą te rekolekcje.

9. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, wszystkim zaś Parafianom, Gościom, Sympatykom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.