Ogłoszenia duszpasterskie - 10.11.2019r. - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK C

1. Gościmy dziś pośród nas ks. kan. Jerzego Węzkę, proboszcza w parafii w Gołębiu koło Puław. Nasz Gość dzieli się z nami refleksją nad Słowem Bożym, prosząc jednocześnie o modlitwę i wsparcie materialne przez złożenie ofiary do puszki. W tej chwili prowadzi prace przy budowie domu parafialnego.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z Przedszkola nr 2 przedstawią nam program patriotyczny z racji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

3. Ofiary składane dziś na tacę w całości przeznaczone są na budownictwo sakralne naszej archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary!

4. Jutro 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Myślimy o naszej Ojczyźnie. Modlitwą ogarniamy bohaterską przeszłość naszych ojców oraz teraźniejszość i przyszłość wspólnoty narodowej Polaków. Msze św. w bazylice o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. W intencji Ojczyzny będziemy modlili się o godz. 9.00. Zachęcamy wszystkich do wywieszenia flagi państwowej.

5. W dniach 16 - 21 listopada w CHDK grany będzie film Nieplanowane. Serdecznie zachęcamy do jego obejrzenia.

6. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim Parafianom, Gościom, Sympatykom i Pielgrzymom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.