III Świąteczny Wieczór Kolęd - Kolęda, dla których czas się zatrzymał 2022-12-26

Zapraszamy do obejrzenia koncertu kolęd w wykonaniu młodych artystów Ziemi Chełmskiej w naszym sanktuarium.

W koncercie udział wzięli:

Julia Zagoła - sopran, zaśpiewa i zagra na gitarze. Julia jest obecnie studentką na 3 roku filologii języka angielskiego ze specjalnością translatoryka stosowana w PANS w Chełmie. Ukończyła również PSM I i II st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Chełmie w klasie śpiewu.

Dominik Bitner - bas/baryton zaśpiewa na koncercie. Jest studentem na 2 roku w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku wokalno-aktorskim Jest on również absolwentem PSM w Chełmie w klasie śpiewu.

Patrycja Wilgos - alt zaśpiewa i zagra na akordeonie. Patrycja jest studentką 1 roku Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie na kierunku Wokalno-aktorskim. W tym roku szkolnym kończy PSM w Chełmie w klasie akordeonu.

Dariusz Kwietniewski - pianino. Uświetni koncert poprzez grę na pianinie. Jest również studentem na 2 roku na PANS w Chełmie na kierunku informatyka Dariusz jest również absolwentem PSM w Chełmie w klasie fortepianu

Weronika Jędruszak - sopran, zaśpiewa i zagra na skrzypcach. Jest obecnie studentką 2 roku w Akademii Muzycznej im Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku jazzowym. Jest również absolwentką PSM I i II st. im Ignacego Jana Paderewskiego w Chełmie w klasie skrzypiec.