Intencje mszalne 12-18.05.2024

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05.2024 r.

7.00

† Mieczysław Bochen ( 11 r.), Helena Bochen ( 2 r.)

7.00

† Łucja Karasińska ( 12 greg.)

9.00

† Stanisława ( 43 r.), Antoni ( 43 r.), Zygmunt †† Luboch:
† Jan, Janina †† Misztal

9.00

† Henryk ( 35 r.), Janina, Marian †† Korzeniowskich:
† Katarzyna, Wiktor †† Kiedybów

9.00zk

† Janina Małdachowska ( 12 greg.)

10.30

† Zofia, Zygmunt, Ryszard, Wanda, Marianna, Józef, Jan

†† Sitarzów; † Bronisława, Rozalia, Franciszek †† Sawów

10.30

† Krystyna Soczyńska ( 10 r.), Wiesław

10.30zk

† Stanisław Kwiatosz ( 12 greg.)

12.00

Pro populo

12.00

Dziękczynna z okazji 80 r. urodzin Teresy Foryt z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej  i potrzebne łaski

16.00

† Zbigniew Zasadny ( 1 mc)

18.00

W intencji Ojca Świętego

PONIEDZIAŁEK 13.05.2024 r.

7.00

† Zbigniew Haponiuk ( 4 r.)

7.00

† Anna, Andrzej, Zofia, Kazimierz †† Horszczaruk, Jarosz, Magrytów

7.00

† Jerzy (16 r.) i Halina Paskowie

7.00

† Stanisław Kwiatosz ( 13 greg.)

8.00

Dziękczynna z okazji 13 r. urodzin Julii z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej  i potrzebne łaski

8.00

† Jan Panasewicz ( 1 r.)

8.00

† Łucja Karasińska ( 13 greg.)

8.00

† Janina Małdachowska ( 13 greg.)

17.30

Różaniec fatimski

ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA AP., WTOREK 14.05.2024 r.

7.00

† Eugeniusz Karczmarz, Ewa Zaprawa

7.00

† Zbigniew ( 19 r.), Urszula, Przemysław, Michalina, Wiktor
†† Markiewiczów; † Wanda, Stanisław, Leszek, Henryka
†† Kulaszewskich: † Dariusz Chromik

7.00

† Stanisław Kwiatosz ( 14 greg.)

8.00

Dziękczynna z okazji 80 r. urodzin Lucyny Szponar z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej  i potrzebne łaski

8.00

† Barbara Klin (3 r.)

8.00

† Elżbieta Siechniewicz ( 1 r.)

18.00

† Ksenia, Weronika †† Bornus

18.00

† Jan i Kazimiera Sałkowie

18.00

† Janina Małdachowska ( 14 greg.)

18.00

† Łucja Karasińska ( 14 greg.)

ŚRODA 15.05.2024 r.

7.00

Dziękczynna z okazji 3 r. ślubu Magdaleny i Piotra Wołoszczak z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej  i potrzebne łaski

7.00

† Janina Małdachowska ( 15 greg.)

7.00

† Łucja Karasińska ( 15 greg.)

7.00

† Stanisław Kwiatosz ( 15 greg.)

8.00

Dziękczynna z okazji urodzin Marzeny Turkiewicz z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Chełmskiej i potrzebne łaski

8.00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Chełmskiej i wszystkich świętych oraz łaski potrzebne na każdy dzień dla Ludwika

8.00

† Bożena Ludwików ( 12 r.)

18.00

 Zbiorowa przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy

CZWARTEK 16.05.2024 r.

7.00

Dziękczynna z okazji 18 r. urodzin Ludwika z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Chełmskiej i wszystkich świętych, wszelkie potrzebne łaski i zdanie matury

7.00

† Elżbieta Jołtuch (7 mc)

7.00

† Stanisław Kwiatosz ( 16 greg.)

8.00

† Agnieszka Lipczuk †† Lipczuków i Romanowskich

8.00

† Łucja Karasińska ( 16 greg.)

8.00

† Janina Małdachowska ( 16 greg.)

18.00

Przez przyczynę Matki Bożej Chełmskiej o łaskę wiary i nawrócenie dla Pauliny

18.00

† Agnieszka, Franciszek, Stanisława †† Mazurków; † Krzysztof Maksymiuk ( 2 r.)

18.00

† Adam Skibiński ( 36 r.)

18.00

† Ryszard Matusiewicz

PIĄTEK 17.05.2024 r.

7.00

O łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej Chełmskiej, wszelkie potrzebne łaski dla Marii

7.00

†Aleksandra Górska (37 r.)

7.00

† Stanisław Kwiatosz ( 17 greg.)

8.00

O przecięcie skutków grzechów przodków i łaskę zbawienia dla zmarłych z Rodziny Bogu wiadomej

8.00

† Jadwiga Łuka (1 mc)

8.00

† Jan, Genowefa, Marianna †† Bagniuk; Edward, Dariusz Żałowicz, Franciszek Biczak, Aniela i Stanisław Perestaj

18.00

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dla Eweliny i Pawła Matuszewskich z racji 3. rocz. ślubu i o błogosławieństwo dla syna Jana Pawła

18.00

† Elżbieta Tulikowska  (14 r.) Maria, Stanisław, Konstanty Radwańscy, Teresa Semeniuk

18.00

† Łucja Karasińska ( 17 greg.)

18.00

† Janina Małdachowska ( 17 greg.)

SOBOTA 11.05.2024 r.

7.00

† Łucja Karasińska ( 18 greg.)

7.00

† Mieczysław (14 r.) i Małgorzata Kołodziejczyk (14 r.)

8.00

† Janina Tołysz, Paweł Tołysz, Eugenia i Marian Kowalczyk, Tadeusz Dyczko

8.00

† Stanisław Kwiatosz ( 18 greg.)

9.00

I Komunia Święta – Arka

11.00

I Komunia Święta – SP 1

13.00

I Komunia Święta – SP 5

16.00

ślub

17.00

Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie duszy i ciała, wylanie Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi, św. Józefa i Aniołów dla Sandry z okazji 18 r. urodzin

17.00

† Kalina Kilakiewicz (20 r.)

17.00

† Janina Małdachowska ( 18 greg.)