Ogłoszenia duszpasterskie - 14-01.2018r. - II NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B

1. Dziś zespół Good God, w którym gra i śpiewa nasz ks. Paweł, rozprowadza swoją już drugą świeżo wydaną płytę. Serdecznie zachęcamy do nabycia dla siebie bądź może to być dobry upominek dla kogoś z naszych bliskich.

2. Serdecznie zapraszamy do chóru w naszej parafii nowe osoby, które chciałby chwalić Boga przez śpiew. Próby odbywają się we wtorki o18.00 i czwartki o godz. 19.00 w sali nr 4 obok Bramy Uściługskiej.

3. W środę 17 stycznia zapraszamy kolejny raz na modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała, która poprowadzi ks. Krzysztof Kralka. Początek godz.17.15 Nowenna do Matki Bożej Chełmskiej, godz.18.00 Msza św. i ok 19.00 modlitwa uwielbienia. Intencje modlitewne spisane na kartkach możemy składać w zakrystii przed nabożeństwem.

4. Z myślą o emerytach i rencistach i osobach starszych chcielibyśmy by przy parafii odbywały się spotkania dla tych osób, raz czy dwa razy w tygodniu w zależności od potrzeb i zainteresowania. Treścią byłyby spotkania z ciekawymi ludźmi, prelekcje historyczne, biologiczne, krajoznawcze, warsztaty kulinarne, różne wycieczki oraz gimnastyka. Odpowiedzialnymi są emerytowani nauczyciele i pracownicy oświaty. Zapraszamy na pierwsze spotkanie w poniedziałek 22 stycznia o godz. 10.00 do Domu Pielgrzyma osoby, które chciałyby pożytecznie w wymiarze duchowym i fizycznym spędzać wspólnie czas.

5. W pierwszym tygodniu ferii od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 14.00 chcemy przy parafii zorganizować ferie- półkolonie dla dzieci ze szkoły podstawowej. W programie gry i zabawy integracyjne, konkurencje sportowe na sali gimnastycznej, Aqua Park, bal z wodzirejem, pokazy i nauka tańca, zajęcia plastyczne i szereg innych atrakcji. Każdego dnia na zakończenie będzie gorący posiłek. Uczestnictwo jest nieodpłatne. Trwają zapisy. Prosimy podać pesel dziecka.

6. Osoby, które zapisały się do teatru Roma w Warszawie, na musical Piloci, proszone są o uzupełnienie swoich danych oraz dokonanie wpłat. Można to uczynić w kancelarii.

7. Wszystkim Solenizantom nadchodzącego tygodnia Bożego błogosławieństwa, a Parafianom i Gościom szczęśliwego tygodnia, pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.

8. Wszystkim rodzinom z którymi spotkaliśmy się w tym tygodniu podczas wizyty duszpasterskiej, dziękujemy za dar spotkania, wspólnej modlitwy i gościnność. W nadchodzącym tygodniu chcemy się spotkać wg ustalonego porządku.