Intencje mszalne 12-18.06.2022

Kategoria: Intencje mszalne
Utworzono: niedziela, 12 czerwiec 2022 02:09
Opublikowano: niedziela, 12 czerwiec 2022 02:09
Administrator
Odsłony: 206
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 12.06.2022 r.
7.00 W intencji Ojca świętego
7.00 † Henryk Kociuba ( 12 greg.)
9.00 Dziękczynna z okazji urodzin Adriana, Michała i Antosia z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Chełmskiej i potrzebne łaski
9.00 † Jadwiga i Jan Gołębiowscy, †† Gołębiowskich, Bogumiła i Jan Oksytiuk
9.00zk † Wiesław Soczyński ( 12 greg.)
10.30 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Chełmskiej z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny Filipczuk z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla niej i dziecka
10.30 † Józefa, Andrzej, Lucyna, Tadeusz, Józef †† Jastrzębskich
10.30 † Zofia Cenkała ( 12 greg.)
12.00 Pro populo
12.00 Dziękczynna z okazji 40 r. ślubu Jan i Jadwiga Sobipan z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Chełmskiej i potrzebne łaski
15.00 Ślub
16.00 Dziękczynna na zakończenie roku klas VIII
16.00 † Jan( 6 r.), Otylia Mońscy, Zofia i Władysław Chomik, Stanisława i Zdzisław Krysiejko
18.00 Dziękczynna z okazji 5 r. urodzin Julii Kraluk i 13 r. urodzin Nikoli Koniecko z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Chełmskiej i potrzebne łaski
PONIEDZIAŁEK 13.06.2022 r.
7.00 † Mirosław ( 5 r.), Jan i Józefa †† Zadarnowskich
7.00 † Marian Lalik ( 3 mc)
7.00 † Irena, Władysław Ciura, Marian Turkiewicz, Krystyna Niewęgłowska
7.00 † Henryk Kociuba ( 13 greg.)
8.00 † Tadeusz Orzeł ( 2 r.), Tomasz, Wiesław, Edward, Janina, Antoni †† Orzeł, Franciszka, Tadeusz, Henryk †† Sadowskich
8.00 † Antoni Mazur
8.00 † Halina Łuka ( 1 mc)
8.00 † Wiesław Soczyński ( 13 greg.)
8.00 † Zofia Cenkała ( 13 greg.)
17.30 Różaniec fatimski
WTOREK 14.06.2022 r.
7.00 Rez.
7.00 † Kamil ( 7 r.), Mieczysław †† Stachniuk
7.00 † Stanisław, Elżbieta †† Olbryk
8.00 † Stanisław ( 33 r.), Krzysztof, Lesław, Kazimierz †† Sytych I Panasiuk
8.00 † Wiesław Soczyński ( 14 greg.)
18.00 † Katarzyna i Michał Kubisiak, Edward †† Kubisiaków i Ciesielskich
18.00 † Mirosław Gorczycki
18.00 † Zofia Cenkała ( 14 greg.)
18.00 † Henryk Kociuba ( 14 greg.)
ŚRODA 15.06.2022 r.
7.00 † Alicja Jabłońska ( 2 r.)
7.00 † Lena Wojcieszek ( 1 mc)
7.00 † Grzegorz Manaj
7.00 † Henryk Kociuba ( 15 greg.)
8.00 † Marzena ( 23 r.), Lucjan Bukowscy
8.00 † Zofia Cenkała ( 15 greg.)
8.00 † Wiesław Soczyński ( 15 greg.)
18.00 Zbiorowa przez wstawiennictwo M.B. Nieustającej Pomocy
UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA 16.06.2022 r.
7.00 † Jan Nestorowicz ( 31 r.), Lucjanna Nestorowicz ( 1 r.), Janina, Marusz i Jan Szczepańscy
7.00 † Włodzimierz, Feliksa, Katarzyna, Cezary
7.00 † Wiesław Soczyński ( 16 greg.)
9.00 Dziękczynna za przyjmowaną Komunię świętą Karola Konot
9.00 † Stanisław Knapiński
9.00 † Zofia Cenkała ( 16 greg.)
14.00 Ślub
15.00 Ślub
16.00 † Kazimierz Wielgus
16.00 † Henryk Kociuba ( 16 greg.)
18.00 Dziękczynna z okazji 21 r. urodzin Natalii Łódź oraz 18 r. urodzin Emilii Łódź z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Chełmskiej i potrzebne łaski
18.00 † Krystyna Steć ( 1 r.), Eugenia i Feliks Paluchowie
18.00 † Anna ( 5 r.), Irena ( 3 r.) †† Madeja, Jurek, Mil, Kudełko, Wierzchowskich
PIĄTEK 17.06.2022 r.
7.00 † Maria Popek ( 17 r.) †† Popków
7.00 † Irena Szulc – Gołębiowska
7.00 † Henryk Kociuba ( 17 greg.)
8.00 † Michalina Krzeszowiec
8.00 † Wiesław Soczyński ( 17 greg.)
10.00 Msza Jubileuszowa XI Zjazdu Absolwentów Chełmskiej Szkoły Technicznej
18.00 Dziękczynna za dar życia z okazji imienin, Julii z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Chełmskiej i potrzebne łaski
18.00 † Edward Psiuk ( 2 r.), Aleksandra i Tadeusz Psiuk
18.00 † Helena ( 38 r.), Leon ( 82 r.), †† Sawickich, Anna i Józef †† Sochackich
18.00 † Zofia Cenkała ( 17 greg.)
SOBOTA 18.06.2022 r.
7.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Chełmskiej i potrzebne łaski dla Pawła, Piotra, Natalii i Karola
7.00 † Antoni ( ( 17 r.), Zofia ( 2 r.), Lidia, Franciszek †† Garbacz
7.00 † Irena Szulc – Gołębiowska
8.00 † Elżbieta Zając ( 9 mc)
8.00 † Czesława ( 1 r.), Wanda ( 17 r.) Mucha
8.00 † Wiesław Soczyński ( 18 greg.)
14.00 Ślub
15.00 Ślub
16.00 Ślub
17.00 † Władysław Bojczuk ( 32 r.), †† Janiak, Bojczuk i Marek
17.00 † Zofia Cenkała ( 18 greg.)
17.00 † Henryk Kociuba ( 18 greg.)
18.00 Ślub