Intencje mszalne 10-16.11.2019

Kategoria: Intencje mszalne
Utworzono: sobota, 09 listopad 2019 22:23
Opublikowano: sobota, 09 listopad 2019 22:23
Administrator
Odsłony: 223
NIEDZIELA 10.11.2019 r.
7.00 † Stanisław Matczuk, Teresa Dejneka
7.00 † Helena, Stanisław, Marian, Konstanty, Aniela †† Malina † Helena, Mikołaj, Marianna †† Legierków
9.00 Dzięk. z okazji imienin ks. Marcina Chmiela z prośbą o Boże błog. i święte kapłaństwo na wzór serca Serca Jezusowego i op. M.B. Chełmskiej
9.00 † Zdzisław Ryżyński ( 4 r.)
9.00zk † Krystyna Wrona (10 greg.)
10.30 † Jadwiga i Zygmunt Szczuccy ( 5 r.), Władysława Szczucka, Wanda i Kazimierz Jakimczuk †† Szczuckich, Matosz, Jakimczuk
10.30 † Mariusz Matuszyński, Tomasz Wroński, Maria, Krystyna, Mieczysław Kapeluszni, Zbigniew, Stanisław Adamiec, Helena Konstanty, Roman Matuszyńscy, Katarzyna, Jan Wierzbiccy, Maria, Michał Pilarscy
12.00 Pro populo
16.00 W int. Ojca świętego
18.00 † Jolanta Kapusta – Sztuk ( 2 r.) † Marian Kapusta ( 2 mc.) † Ludwik, Stanisława Gilowscy † Franciszek Kołtun † Andrzej Kaczor
PONIEDZIAŁEK 11.11.2019 r. – 101 rocznica odzyskania Niepodległości
7.00 † Emilia Barnaś ( 3 r.) † Mieczysław Barnaś ( 15 r.)
7.00 † Krystyna Wrona ( 11 greg.)
7.00 † Genowefa Gułaś ( 2 r.) † Tadeusz Gułaś ( 23 r.) †† Laube, Dziurko, Gułaś
9.00 W intencji Ojczyzny
16.00 Dzięk.-błag. z okazji imienin Marcina i Renaty
18.00 † Alojzy Jokisz ( 18 r.)
18.00 † Janusz Żak ( 26 r.), Helena, Józef, Marianna, Jan, Kazimierz, Bolesław, Julia, Jan
18.00 † Franciszek Zalewski ( 16 r.) † Helena Zalewska, Bożena Klekot †† Zalewskich, Niemczuków
WTOREK 12.11.2019 r.
7.00 † Antoni Buczko ( 20 r.), Aniela, Jan †† Buczko
7.00 † Krystyna Wrona ( 12 greg.)
8.00 † Roman Orfans ( 21 r.), Stanisława, Antoni, Wojciech †† Orfansów
8.00 Rez.
18.00 †† zmarłe Siostry z Róży Świętej Jadwigi Królowej i za zmarłych kapłanów
18.00 † Genowefa Boroń ( 15 r.), Tomasz Boroń (30 r.), Eugeniusz, Stanisław †† Boroniów, † Stanisława Frankiewicz, Mirosław †† Frankiewiczów, Stachniuków
18.00 † Stanisława Jakubowska ( 25 r.) †† Jakubowskich, Głowackich
ŚRODA 13.11.2019 r.
7.00 † Zdzisław Podstępski ( 15 r.) Leokadia, Zygmunt Podstępscy †† Kowalczyk, Olimpia, Zygmunt
7.00 † Marek Jan Tomaszewski ( 1 r.)
8.00 † Ks. Stanisław Wachowski
8.00 † Józefa, Władysław Mielniczuk
8.00 † Krystyna Wrona ( 13 greg.)
18.00 Zbiorowa przez wstawiennictwo M.B. Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 14.11.2019 r.
7.00 † Mirosław Kraczkowski ( 9 r.) †† Kraczkowskich, Drzewieckich
8.00 † Stanisława Dycha
8.00 † Maria Gawryjołek
18.00 O usunięcie konsekwencji przekleństw i ochronę dla Janusza i Lucyny
18.00 † Krystyna Wrona ( 14 greg.)
18.00 † Stanisław Sierpiński ( 3 r.) † Władysław Sierpiński † Jan Bednarski, Weronika Bednarska † Stanisław Jużysta, Stanisława Jużysta
18.00 † Józef Joanna, Agnieszka, Jan †† Panasiuk
PIĄTEK 15.11.2019 r.
7.00 † Alfreda Kowalczyk ( 11 r.), Zdzisław Kowalczyk
8.00 † Stefan ( 50 r.), Michalina, Anna, Mirosława, Jan, Jacek †† Prończuków, Pawliczuków, Toporowskich
8.00 † Krystyna Wrona ( 15 greg.)
18.00 Dziękczynna w dniu urodzin Krzysztofa
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Zuzanny Kusiak w 1 r. urodzin
18.00 Dziękczynna za posługę w naszej parafii ks. prałata Tadeusza Kądziołki
18.00 Za polecanych w tegorocznych wypominkach
SOBOTA 16.11.2019 r.
7.00 Dziękczynna za uzdrowienie relacji małżeńskiej
7.00 W intencji Panu Bogu wiadomej
8.00 † Adolf Brudziński ( 6 r.) †† Brudzińskich, Kminów, Sochów i Sznajdrów
8.00 † Jasiński Kazimierz
17.00 † Paulina, Antoni, ks. Ryszard i ks. Marian z rodziny Tujaków
17.00 † Leszek Kulaszewski ( 6 r.)
17.00 † Krystyna Wrona ( 16 greg.)
17.00 † Ryszard Franczak ( 32 r.) †† Franczaków, Sysków † ks. Marian i Stanisław Chmielowscy