Wizyta duszpasterska 2021/22

Poprawiono: niedziela, 16 styczeń 2022 00:16
Administrator
Odsłony: 6437

Tydzień 10-15 stycznia

 

10.01

11.01

12.01

13.01

14.01

15.01

15.01

   

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota przedpołudnie

Sobota popołudnie

1

Kolejowa 20

Kolejowa 64D

Kolejowa 74

Piłsudskiego 1,3,5

Piłsudskiego
30/1-35

Jedność 45

Jedność 43A + dom dziecka

2

Kolejowa 12, 14, 16 (połowa)

Kolejowa 64A, 64B

Kolejowa 72, 80

Piłsudskiego 19, 17, 15 pół

Piłsudskiego 30B/1-35

Kolejowa 91,93,95

Jedność 41/1-25

3

Kolejowa 22, 18, 16 (pół)

Kolejowa 64C

Kolejowa 84, 86

Piłsudskiego 7,9,11,11a,15 pół

Piłsudskiego 30A/1-45

Jedność (Nieparzyste)

Jedność 41/26-50

4

Kolejowa 2A, 10

Kolejowa 60

Piłsudskiego 27/31-75

Piłsudskiego 2,4,6,8,10

Piłsudskiego 30/36-75

Czerwonego Krzyża, Okszowska

Jedność 45A +

5

Wspólna, Spółdzielcza, Starościńska (domki)

Kolejowa 62A

Kolejowa 76, 78

Piłsudskiego 23, 25

Piłsudskiego 30A/46-90

Kolejowa (Nieparzyste)

Jedność 41/51-70

6

Słowackiego 14, 16, 18

Kolejowa 62B

Kolejowa 90 + pomoc

Piłsudskiego 12, 12a, 18

Piłsudskiego 30B/36-65

Kolejowa (Parzyste)

Jedność  (Parzyste)

7

Słowackiego 20, 22, 24
Starościńska 4A

Kolejowa 64E

Piłsudskiego
27/1-30

Piłsudskiego 16, 20, 22

Kurs

Kurs

Kurs

 

 

Tydzień 17-22 stycznia

 

17.01

18.01

19.01

20.01

21.01

22.01

22.01

    

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota przedpołudnie

Sobota popołudnie

1

Wołyńska
13/151-180

11 Listopada
3/1-45

Skargi 1/151-180

Wołyńska 7
 Wołyńska
5/61-90

I Płk. Szwol. 21

Pocztowa  32-60

Siedlecka 1

2

Wołyńska 13/1-45

11 Listopada 2B

Skargi 1/1-45

Wołyńska 5/1-60

I Płk. Szwol. 17,17A

Reymonta

Czarnieckiego 6

3

Wołyńska
13/46-100

11 Listopada 1
11 Listopada 3/46-90

Skargi 1/46-90

Śląska 4,5
Wołyńska 14

Śląska 1,2
 I Płk. Szwol. 27

Zamojska Partyzantów

Mechaniczna

Czarnieckiego 4

Lubelska (Nieparzyste)

4

Skargi 9/46-90

11 Listopada 4

Skargi 1/91-150

Wołyńska 3/1-60

Czackiego
I Płk. Szwol. 8, 10

Mościckiego, Tęczowa, Słoneczna, Pogodna,

Południowa 8 +domki

Lubelska (Parzyste)

5

Wołyńska
 13/101-150

11 Listopada 6B

Wołyńska 8, 18A

Wołyńska
3/114-180

I Płk. Szwol. 3,5,7,11,13

Pocztowa 29-37 Uściługska

Hrubieszowska 9 (20)

Siedlecka 3-17

6

Skargi 9/1-45

11 Listopada 6A

Wołyńska 9,16,16A
Wileńska 1

Wołyńska
3/61-113

I Płk. Szwol. 19,19A

Hrubieszowska  Parzyste + Wiejska 32-36

Kińczyka 6

7

Skargi 5, 7

11 Listopada 2A

Modlitwa o uzdrowienie

I Płk. Szwol. 23A,23

Pl. Niepodl. 2
 I Płk. Szwol. 14

Hrubieszowska (Nieparzyste). (bez 9)

Kińczyka 1  + domki

 

Tydzień 24-29 stycznia

 

24.01

25.01

26.01

27.01

28.01

29.01

29.01

    

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota przedpołudnie

Sobota popołudnie

1

Skargi 3

Młodowska 5,7,9

Żwirki i Wigury 13-27

Sienkiewicza 26

Katedralna 3

Graniczna 6-18

Wizyty dodatkowe

2

I Płk. Szwol. 15
Słowackiego 28

Młodowska 16,18,17,19
Iskra

Żwirki i Wigury
2-16

Sienkiewicza 24

IAWP  3A

Bydgoska 1-11

Wizyty dodatkowe

3

Słowackiego 9-15

Wojsławicka 1, 3, 5

Żwirki i Wigury
1-11

Sienkiewicza 28

IAWP 1, 1A, 3

Bydgoska  13-25

Wizyty dodatkowe

4

Słowackiego
17-25

Mikołaj 5, 7, 9

Wiejska 26

Sienkiewicza 14A/21-45

Graniczna 4B

Katedralna  8-16

Katedralna  7-15

Wizyty dodatkowe

5

Słowackiego
1-7

Św. Mikołaja 6-12

Szkolna 2, 4 , 6
 Krzywa 42, 42a

Wiejska 14-24

Sienkiewicza 8-12

IAWP 5, 5A

Graniczna 4/1-45

Wizyty dodatkowe

6

Słowackiego
26-30

Jana Kazimierza 2-10

Stephensona (cale)

Sienkiewicza 14A/1-20

Katedralna 3a

Graniczna 13-39 (domki)
Graniczna
4/46-60

Wizyty dodatkowe

7

Słowackiego 2-10

Modlitwa o poczęcie

Wiejska 2-12

Sienkiewicza 14, 16, 18, 22

Kurs

Kurs

Kurs