Ogłoszenia duszpasterskie - 22.11.2015 - Uroczystość Chrystusa Króla

4. Notariusze z Chełma zapraszają wiernych naszej Parafii w ostatnią sobotę listopada tj. 28.11. od godz. 10.oo do 16.oo do Urzędu Miasta Chełm prze ul. Lubelskiej 65. Notariusze będą udzielać bezpłatnych informacji i porad dotyczących istotnych zmian w prawie spadkowym, które weszły w życie w tym roku. Szczegóły na tablicy ogloszeń.

5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym znajdziemy kalendarz. Zachęcam także do nabycia naszego parafialnego kalendarza, wydanego z okazji rocznicy koronacji Obrazu.

6. Komunikat Metropolity Lubelskiego na dzień modlitwy w intencji ŚDM. Do ww komunikatu dodam, że w najbliższą niedzielę młodzież naszej Parafii będzie przyjmować przed bazyliką intencje modlitw, które uczestnicy SDM udający się do Krakowa w lipcu przyszłego roku wezmą ze sobą, podobnie jak czynią to od wielu lat pielgrzymi idący na Jasną Górę w ramach akcji „Idę z tobą”.