Ogłoszenia duszpasterskie - 25.07.2021r. - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B

Nadrzędna kategoria: Aktualności
Kategoria: Ogłoszenia duszpasterskie
Opublikowano: sobota, 24 lipiec 2021 22:50
Administrator
Odsłony: 379

1. Dziś po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów z racji św. Krzysztofa. Każdy kierowca otrzyma zawieszkę odblaskową. Złożone z tej racji ofiary przeznaczone są jak każdego roku na pomoc misjonarzom.

2. W piątek o godz. 17.00 zapraszamy na drogę krzyżową po naszej Chełmskiej Kalwarii.

3. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Sekretariat znajduje się w sali różańcowej. Zapisy uczestników i przyjmowanie intencji na fundusz Idę z Tobą odbywa się w godzinach pracy kancelarii. Serdecznie zapraszamy! Przypominamy, że nasza Grupa 17 idzie dwa dni - 8 i 14 sierpnia. Spotkanie organizacyjne będzie 6 sierpnia o godz. 19.00 w sali różańcowej.

4. Rycerzy Maryi Ziemi Chełmskiej, wszystkich mężczyzn wraz z małżonkami, dziećmi, młodzieżą, rodzinami, znajomymi zapraszamy na pielgrzymkę do Lichenia, która będzie miała charakter modlitewnego nocnego czuwania w intencji o błogosławieństwo dla Polski. Modlitwę poprowadzi ks. Dominik Chmielewski. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 6 - 7 sierpnia. Wyjazd z Chełma z Sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej 6 sierpnia o godz. 10.00. Koszt – 150 zł (w tym dwa posiłki, autokar i ubezpieczenie). Zapisy i pozostałe informacje w kancelarii, zakrystii bądź u ks. Mateusza. Zapraszamy!

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym warto zapoznać się z artykułem o naszym antepedium.

6. Bóg zapłać! wszystkim, którzy modlitwą, ofiarą i dobrym słowem wspierają prace w naszym sanktuarium. Wdzięczni również jesteśmy za składane dziś na tacę ofiary.

7. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy wielu Bożych łask. Wśród nich jest s. przełożona Aneta i s. zakrystianka Julitta. Wszystkim Parafianom, Gościom, Sympatykom i Pielgrzymom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.