Intencje mszalne 29.09-05.10.2019

Kategoria: Intencje mszalne
Utworzono: sobota, 28 wrzesień 2019 23:51
Opublikowano: sobota, 28 wrzesień 2019 23:51
Administrator
Odsłony: 500
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09.2019 r.
7.00 † Waldemar Lachowski, ((11r.), Alicja Kłos, Janina i Jakub Selwesiuk, Marianna i Henryk Dąbrowscy
9.00 Dziękcz.-błag. z okazji 30 r. ślubu Krystyny i Artur z prośbą o Boże błog. i opiekę MB Chełmskiej dla całej rodziny
9.00 † Gabriel Chudoba
9.00zk † Bronisław Brzozowski (29 greg.)
10.30 Dziękcz. z okazji 25 r. ślubu Moniki i Andrzeja Krupów z prośbą o Boże błog., opiekę MB Chełmskiej i dary DŚ
10.30 Dziękcz. z okazji 22 r. urodzin Natalii z prośbą o Boże błog., opiekę MB Chełmskiej i dary DŚ
10.30 Dziękcz. z okazji 18 r. urodzin Łukasza Kusego i 20 r. ślubu Doroty i Grzegorza z prośbą o Boże błog., opiekę MB Chełmskiej i dary DŚ, oraz o szczęśliwe zdanie matury dla Łukasza
12.00 Pro populo
16.00 † Mieczysław Buczak (28r.), Leokadia i Józef Buczak, Maria i Ludwik Zarek
18.00 † Edward Czech (29 greg.)
PONIEDZIAŁEK 30.09.2019 r.
7.00 Dziękcz. – błag. w intencji Anny i Przemysława za otrzymane łaski, z prośbą o łaskę nawrócenia i chrztu św. dla ich syna przez wstaw. MB Chełmskiej
7.00 † Jan Janiuk (2r.), †† Janiuków i Kontowskich, oraz z rodziny Olendrów: Władysława, Franciszkę i Ryszarda
8.00 † Stanisław, Zofia, Maria †† Jarków, Janina, Jan, Marcin, Jacek †† Pieniążków
18.00 † Marian Głębocki (12r.), Jadwiga i Stefan Nakiccy, Marianna i Franciszek Głęboccy
18.00 † Czesław Piskorski (17r.), Józefa Piskorska (3r.)
18.00 † Edward Czech (30 greg.)
18.00 † Bogusław Brzozowski (30 greg.)
WTOREK 01.10.2019 r.
7.00 Za syna Damiana w sprawach Bogu wiadomych i o opiekę MB Chełmskiej
7.00 † Franciszek Prończuk (1 greg.)
8.00 Dziękcz. za wstaw. MB Chełmskiej za otrzymane łaski oraz z prośbą o opiekę i Boże błog. dla małżonków Agnieszki i Marcina oraz dla córki Marii o szczęśliwe rozwiązanie. O nawrócenie dla Maćka
8.00 O mądrość i światło DŚ dla Polaków podczas wyborów parlamentarnych. O Boże błog. w powołaniu dla Magdaleny
18.00 Dziękcz. za dar życia Marty w dniu 44 r. urodzin
18.00 Dziękcz. z prośbą o Boże błog. i opiekę MB Chełmskiej dla Ryszarda w 60 r. urodzin
18.00 † Zygmunt, Leokadia, Tomasz, Stanisława, Adolek †† Żuków, Anna, Michał, Edward †† Rozwałka
18.00 † Zofia, Stefan, Jerzy †† Tymeckich
ŚRODA 02.10.2019 r.
7.00 Dziękcz. z racji imienin s. Angeliki
7.00 † Paweł (55r.), Józefa, Jan, Katarzyna, Marcin, Wojciech, Agnieszka, Ludwik †† Józak, Marianna, Edward, Helena, Jan †† Kowalczuk
7.00 † Franciszek Prończuk (2 greg.)
8.00 † Jan (36r.)
8.00 † Bronisława, Anna Franciszek †† Niemczyk
8.00 † Helena, Antoni, Zofia, Jadwiga, Romualda †† Gut
18.00 Zbiorowa przez wstawiennictwo M.B. Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 03.10.2019 r.
7.00 † Wojciech Połajdowicz (4mc)
8.00 † Roman Buczak (3r.), Adela i Franciszek Buczak
8.00 † Franciszek Prończuk (3 greg.)
18.00 Za kapłanów
18.00 † Emilian Andrzyn (17r.), Tatiana, Piotr Andrzyn, Łucja i Irena †† Urbankiewiczów, Leokadia (8r.), Leon, Andrzej, Antoni †† Grądkowskich
18.00 † Jan Kudełko (1r.)
18.00 † Ryszard (5r.), Maria i Piotr Emerla
PIĄTEK 04.10.2019 r.
7.00 Wynagradzająca
7.00 † Helena, Ludwik, Eugeniusz Zapisek, Maria, Czesław Szymańscy, Teresa Ilczuk
8.00 Dziękcz. za wszystkie otrzymane łaski oraz przebłagalna za wszystkie grzechy
8.00 † Franciszka Sobczyk, Katarzyna Rafalik, Weronika Kosińska, Helena i Janusz Sidorczak
16.30 † Julian Tołyż (6r.), Antonina, Franciszek Matyszczuk
16.30 † Franciszek Prończuk (4 greg.)
18.00 † Michał Szczucki (8r.), †† Szczuckich: Julia, Barbara, Tadeusz, Andrzej Gościło
SOBOTA 05.10.2019 r.
7.00 Dziękcz. za otrzymane łaski, przebłagalna za popełnione grzechy oraz błagalna o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie
7.00 † Jan Zienkiewicz (4r), Franciszka †† Majkutewiczów
8.00 † Janina Sabarańska (18r.), Wacław, Władysław Worlicki, Dariusz Olszewski, Edyta, Tadeusz Semeniuk
8.00 † Franciszek Prończuk (5 greg.)
10.00 Jubileusz IV LO
14.00 Ślub: Kamil Jaskuła i Klaudia Sylwia Bejda
15.00 Ślub: Łukasz Biegajło i Agata Agnieszka Basa
16.00 Ślub: Piotr Sidor i Katarzyna Padowska
17.00 † Stefania, Józef Jakubiuk, Melania, Michał, Marianna, ks. Franciszek †† Szajdów
17.00 † Józef Ćwirta (3r.)
17.00 † Bronisława Szpindowska, Tadeusz, Anna, Jan Iwańczuk, †† Iwańczuków i Szpindowskich
17.00 † Kazimiera (21r.), Albert, Mirosław, Stanisława Wojtas †† Wojtasów i Kasjaniuków