Intencje mszalne 09-15.06.2019

Kategoria: Intencje mszalne
Utworzono: sobota, 08 czerwiec 2019 22:23
Opublikowano: sobota, 08 czerwiec 2019 22:23
Administrator
Odsłony: 600
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 09.06.2019 r.
7.00 W intencji Ojca Świętego
9.00 Dziękcz. w 45 r. ślubu Jadwigi i Janusza Doroszów, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB na dalsze lata
9.00 Dziękcz. z racji 50 r. urodzin Tadeusza, z prośbą o Boże błog., dary DŚ i opiekę MB Chełmskiej
9.00 † Kamil Stachniuk (4r.)
9.00 zk † Stanisław Guzowski (9 greg.)
10.30 Dziękcz. z racji 60 r. ślubu Karoliny i Eugeniusza Łogoszów, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB Chełmskiej na dalsze lata życia
10.30 Dziękcz. z okazji 43 r. urodzin Katarzyny Adamkiewicz, z prośbą o Boże błog., dary Ducha Św., opiekę MB; także dla córek Laury i Julii
10.30 † Romualda Bednarczyk (23r.), Wacław, Stanisława, Szczepan Misztal; Emilia, Józefa, Maria, Franciszka, Antonina †† Bednarczyk
10.30zk † Jolanta Kapusta-Sztuk (9 greg.)
12.00 Pro populo
16.00 † Leokadia (20r.), Henryk Górscy; Anna, Antoni Wyszyńscy
18.00 † Jadwiga, Władysław Boneccy; Janina, Mieczysław Palonka; Wojciech Połajdowicz
PONIEDZIAŁEK – NMP Matki Kościoła 10.06.2019 r.
7.00 † Józefa Iwińska
7.00 † Kazimiera Sarzyńska
7.00 † Czesława Dmuch (1mc)
9.00 † Aniela (16r.), Bolesław (26r.) Woźniak
9.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (10 greg.)
16.00 W intencji Legionu Maryi i opiekuna ks. Karola z okazji 12 r. święceń kapłańskich
16.00 † Stanisław Guzowski (10 greg.)
18.00 † Renata Rogala, Zdzisław, Krzysztof, Wiktoria Bas; Antoni, Weronika Borowicz
18.00 † Zuzanna (5r.), Witold (24r.) Brauer
WTOREK 11.06.2019 r.
7.00 † Marianna, Franciszek, Rozalia, Stanisław, Leokadia, Piotr †† Zdun; Regina Matyjasek, Janina Mućka
7.00 † Barbara Rogucka (3mc)
7.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (11 greg.)
8.00 † Katarzyna, Jan, Antoni, Krzysztof, Henryk †† Dmuch; Stefan, Stanisława, Kazimierz †† Sabarańskich
8.00 † Eugeniusz Buczko (9 mc)
18.00 Dziękcz. z racji 13 r. urodzin Bartłomieja, z prośbą o Boże błog., dary DŚ i opiekę MB Chełmskiej
18.00 † Józefa, Józef Świerzbowie
18.00 † Stanisław Guzowski (11 greg.)
18.00 † Michał Koziczyński (2r.)
ŚRODA 12.06.2019 r.
7.00 † Antoni, Władysław, Adam, Roch, Czesława †† Skibińskich
7.00 † Janina Cieślik
7.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (12 greg.)
8.00 † Jan (3r.), Otylia Mońscy; Zofia, Władysław Chomik; Stanisława Prażmowska
8.00 † Wiktoria Brzozowska (36r.), Ewaryt i Bogusław
8.00 † Stanisław Guzowski (12 greg.)
18.00 Msza Św. zbiorowa do MB Nieustającej Pomocy
CZWARTEK 13.06.2019 r.
7.00 † Józef Jasiński (1mc)
7.00 † Janina (11r.), Czesław Lewiccy, Robert Sitarz
7.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (13 greg.)
7.00 † Stanisław Nagrodzki (3r.) †† Nagrodzkich i Cichoszów
8.00 Dziękcz. w 10 r. ślubu Dominiki i Jarosława Swatowskich, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB na dalsze lata wspólnego życia
8.00 † Mirosław Zadarnowski (2r.)
8.00 † Stanisław Guzowski (13 greg.)
17.30 Różaniec Fatimski
PIĄTEK 14.06.2019 r.
7.00 † Bogdan, Tadeusz, Jakub, Maria, Mieczysław Danielak
7.00 † Stanisław Olbryk (11r.)
7.00 † Mieczysław Linkiewicz (2mc)
8.00 † Roman Bartczak (1r.)
8.00 † Józef Sawosz (1mc)
8.00 † Stanisław Guzowski (14 greg.)
18.00 † Katarzyna Śliwińska (2r.)
18.00 † Aleksander (9r.), Józef, Józefa, Bronisław, Maria †† Lejmanów
18.00 † Bolesław, Marianna, Jan †† Sitarzów
18.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (14 greg.)
SOBOTA 15.06.2019 r.
7.00 † Marzena Bukowska (20r.)
7.00 † Ryszard Winiarczyk (4mc)
7.00 † Stanisław Guzowski (15 greg.)
8.00 † Franciszka, Stanisław †† Pirońskich; Barbara, Jerzy Lewandowscy, Jan Rusek
8.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (15 greg.)
13.00 Ślub: Paweł Grzywna i Izabela Panasiuk-Grzywna
14.00 Ślub: Kamil Siemieniuk i Justyna Matwiej
15.00 Ślub: Krystian Toporowski i Marta Brakarz
16.00 Ślub: Hubert Kluźniak i Justyna Kluźniak
17.00 Dziękcz. z racji imienin Jolanty, z prośbą o Boże błog., dary DŚ i opiekę MB Chełmskiej
17.00 † Ks. Bp Jan Bagiński (30 dz)
18.00 Ślub: Daniel Gadzała i Małgorzata Milaniuk