Ogłoszenia duszpasterskie - 17-06.2018r. - XI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B

1. Gościmy dziś w naszej wspólnocie misjonarzy z Afryki, którzy przybliżą nam może mało znany problem handlu ludźmi w XXI wieku. Będziemy też mieli możliwość wsparcia materialnego walki z tym przestępstwem.

2. Jutro, uprzedzając kilka dni, w czasie Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlili się w intencji ks. Pawła z racji zbliżających się imienin. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę w naszym sanktuarium modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała pod przewodnictwem ks. Krzysztofa Kralki. Rozpocznie ją o godz. 17.15 Nowenna do Matki Bożej Chełmskiej – intencje modlitewne możemy składać do skrzynki lub w zakrystii. Następnie o godz. 18.00 Msza św., a po niej modlitwa uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie.

4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców i nauczycieli do dziękczynienia za kolejny rok nauki. Od godz. 17.30 spowiedź, o 18.00 zaś Msza św.

5. Również w piątek o godz. 18.00 będziemy modlili się za ks. Jana z racji zbliżających się jego imienin. Serdecznie zapraszamy.

6. Za tydzień czwarta niedziela miesiąca - ofiary składane na tacę przeznaczamy na remonty trwające przy sanktuarium, zwłaszcza na odnowienie elewacji. W ostatnim czasie wykonaliśmy nagłośnie placu w Rosarium. Koszt inwestycji wyniósł 15 tys. zł.

7. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożych łask, a wszystkim Parafianom, Gościom, Sympatykom i Pielgrzymom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej.