Ogłoszenia duszpasterskie - 12-11.2017r. - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A

1. Gościmy dziś wśród nas ks. Tomasza Zielińskiego z Misji Afrykańskiej. Dzieli się z nami życiem misyjnym prosząc jednocześnie o modlitwę i wsparcie materialne.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać panom, którzy w tym tygodniu pracowali przy parafii.

3. Dziś mija czas zgłaszania się na wyjazd do teatru ROMA w Warszawie na musical PILOCI. Koszt 160 zł. – bilet i autokar. Rezerwacje mamy na 11 lutego – niedziela godz. 17.00. Osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się w zakrystii i wpłacanie zaliczki w wysokości 50 zł.

4. W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy do sali różańcowej rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na comiesięczną katechezę

5. W piątek rozpoczynamy kolejną turę rekolekcji, kurs Nowe Życie. Będzie uczestniczyło w nich 90 osób.

6. W sobotę różaniec wypominkowy będzie po Mszy św. o godz. 17.00

7. W przyszłą niedzielę w bibliotece parafialnej, sala nr 2 w podcieniach odbędzie się Misyjna Loteria Fantowa. Dochód przeznaczony będzie na wsparcie posługi misyjnej s. Magdaleny, która przed dwoma miesiącami wyjechała do Brazylii.

8. W przyszłą niedzielę też w ramach obchodu Triduum ku czci św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej będziemy w naszym sanktuarium gościli dwa chóry. Podczas Mszy św. o godz. 9.30, chór Benedictus z Dąbrowicy koło Lublina, a o godz. 12.30 męski chór ze Sławatycz. Serdecznie zapraszamy.

9. Katolickie Stowarzyszenie Civitas Chrystiana Odział w Chełmie serdecznie zaprasza na spotkanie z historykiem IPN dr Leonem Popkiem. Temat spotkania „ Losy kapłanów Diecezji Łuckiej – na Wołyniu, ofiar wojny i represji okupantów 1939 – 1945. Spotkanie w sali różańcowej w niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 12.30.

10. Jeszcze do przyszłej niedzieli możemy zgłaszać swoich kandydatów do Rady Parafialnej. Urna znajduje się w bazylice przy wejściu głównym.

11. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom i Pielgrzymom szczęśliwego tygodnia pod opieka Matki Bożej Chełmskiej