Ogłoszenia duszpasterskie - 10.03.2019r. - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK C

1. Rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa: Gorzkie Żale, z kazaniem pasyjnym, każdej niedzieli o godz. 17.00 oraz drogę krzyżową w każdy piątek dla dzieci o godz. 16.00 i dla dorosłych o godz. 17.00.

2. Zachęcamy też do podjęcia abstynencji na czas Wielkiego Postu lub na dłuższy okres. Księga abstynencji wyłożona jest na stoliku z prasą przy wyjściu głównym. Jednocześnie dla osób zdrowych proponujemy post o chlebie i wodzie jako dar w intencji osób ochrzczonych a niepraktykujących oraz o dobre owoce misji.

3. Przypominamy, że trwają przy naszym sanktuarium spotkania dla seniorów: emerytów i rencistów. Na kolejne spotkanie zapraszamy jutro na godz. 10.00 do sali różańcowej.

4. Wspólnota odnowy w Duchu św. Wolni w Chrystusie formująca się przy naszym sanktuarium zaprasza na rekolekcje charyzmatycze „Serce Boga Ojca”, które będą się odbywały przez trzy kolejne poniedziałki począwszy od jutra. Początek godz. 19.00 w sali różańcowej. Rekolekcje poprowadzi ks. Artur Potrapeluk Moderator Katolickiej Odnowy w Duchu św. Archidiecezji Lubelskiej. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich.

5. Zapraszamy do kawiarenki na smaczne ciasta, a także są w promocji Chełmskie Słodkości- bardzo dobre krówki z cytatami.

6. W dniach 16 i 17 marca o godz. 16.00 Chełmski Dom Kultury zaprasza na najnowszy spektakl Teatru Ziemi Chełmskiej. Pt. „Chodź na słówko”. Przedstawienie adresowane do dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Zaproszenie skierowane jest całych całych rodzin.

7. Solenizantom nadchodzącego tygodnia, życzenia Bożego błogosławieństwa, wszystkim Gościom, Sympatykom i Parafianom szczęśliwego tygodnia pod opieka Matki Bożej Chełmskiej.