Ogłoszenia duszpasterskie - 11.11.2018r. - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B

1. Dziś jubileusz stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Myślimy o naszej Ojczyźnie. Modlitwą ogarniamy bohaterską przeszłość naszych ojców oraz teraźniejszość i przyszłość jej dziejów.

2. Po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się uroczystość poświęcenia w naszym sanktuarium Kaplicy Świętych i Błogosławionych Polskich, jako naszego daru na Jubileusz 100 lecia Niepodległości.

3. Dziś do godz. 16.00 otwarte są dla zwiedzających krypty pod naszą bazyliką. Bilety cegiełki do nabycia w kawiarence parafialnej. Zachęcamy do zwiedzania.

4. W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy do sali różańcowej rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na comiesięczną katechezę.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 dzieci z Przedszkola nr 2 przedstawią nam program patriotyczny z racji jubileuszu stulecia Niepodległości.

6. Również w przyszłą niedzielę w ramach obchodu Triduum ku czci św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej, będziemy w naszym sanktuarium podczas Mszy św. o godz. 12.00 gościli chór Inspirante z Parafii św. Antoniego w Lublinie. Serdecznie zapraszamy.

7. W przyszłym roku, w dniach 4 - 12 lipca, chcemy zorganizować samolotową pielgrzymkę do Włoch, by odwiedzić: Wenecję, Padwę, Loreto, San Giovanni Rotondo, Manopello, Pompeje, Gargano, Lanciano, Monte Cassino, Rzym. Koszt: 1700 zł i 390 euro. Program znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz stronie internetowej parafii. Informacje i zapisy - w kancelarii i zakrystii. Przy zapisie wymagana jest zaliczka w wysokości 500 zł.

8. Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, a wszystkim Parafianom, Gościom, Sympatykom i Pielgrzymom szczęśliwego tygodnia pod opieką Matki Bożej Chełmskiej.