Intencje mszalne 16-22.06.2019

Kategoria: Intencje mszalne
Utworzono: sobota, 15 czerwiec 2019 21:01
Opublikowano: sobota, 15 czerwiec 2019 21:01
Administrator
Odsłony: 255
NIEDZIELA Trójcy Najświętszej 16.06.2019 r.
7.00 † Jan Dyć (9mc)
9.00 † Zbigniew Sitarz †† Sitarzów i Derlaków
9.00 † Maria, Grzegorz, Edward, Janina, Bolesław †† Szałajów
9.00 zk † Stanisław Guzowski (16 greg.)
10.30 † Józef (3r.), Józefa (6r.), Tadeusz (8r.), Lucyna, Andrzej †† Jastrzębscy
10.30 † Stanisława (16r.), Ludwik (48r.), Rozalia, Michał †† Gilowskich; Feliksa, Tomasz Kobiałko; Franciszek Kołtun; Andrzej Kaczor
10.30zk † Jolanta Kapusta-Sztuk (16 greg.)
12.00 Pro populo – 50-lecie święceń kapłańskich ks. Stanisława Tujaka
16.00 Dziękcz. z racji 18 r. urodzin Adriana Oziemczuka, z prośbą o Boże błog., dary DŚ i opiekę MB Chełmskiej
18.00 † Katarzyna, Michał, Edward †† Kubisiaków i Ciesielskich
PONIEDZIAŁEK 17.06.2019 r.
7.00 † Leon (75r.), Helena (35r.) †† Sawickich
7.00 † Krystyna Borzęcka (4mc)
7.00 † Wiesława Szulc (1mc)
8.00 † Maria Popek (14r.)
8.00 † Stanisław Guzowski (17 greg.)
8.00 † Helena Kita
18.00 † Danuta Gawęda
18.00 † Mieczysław (6r.) †† Bochenów i Domańskich; Zofia Jurasek, Elżbieta Kostecka †† Bondarczuków i Jurasków
18.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (17 greg.)
18.00 Rez.
WTOREK 18.06.2019 r.
7.00 † Antoni Garbacz (14r.), Ludmiła i Aleksy Waniccy
7.00 † Janina Cieślik
8.00 O łaskę uzdrowienia z guza mózgu dla Zenona
8.00 † Kunegunda (22r.), Tadeusz, Władysława, Zygmunt, Andrzej, Grzegorz †† Żydków
8.00 † Ewa Banaszczyk (5mc)
18.00 † Małgorzata Auguściuk
18.00 † Stanisław Knapiński (3r.)
18.00 † Stanisław Guzowski (18 greg.)
18.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (18 greg.)
ŚRODA 19.06.2019 r.
7.00 † Elżbieta Waliłko (7r.)
7.00 † Jerzy Puławski
7.00 † Stanisław Guzowski (19 greg.)
8.00 † Bartłomiej Durko
8.00 † Marcin Szychiewicz (9mc)
8.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (19 greg.)
18.00 Msza Św. zbiorowa z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała
CZWARTEK – Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 20.06.2019 r.
7.00 † Marianna Semeniuk, Wawrzyniec, Tekla, Jan, Agnieszka Sawosz; Bronisława Pawłowska; za dusze cierpiące w czyśćcu – najbardziej potrzebujące
7.00 † Kazimiera Pietrucha (1r.); Marian Pietrucha
9.00 Pro populo
9.00 † Gabriel Chudoba
9.00 † Stanisław Guzowski (20 greg.)
16.00 Dziękcz. z okazji 14 r. urodzin Łukasza Widza, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB na dalsze lata
16.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (20 greg.)
18.00 † Bronisław i Danuta Fituła; Julian i Irena Grzesiak; Bronisław i Janina Wójcik; Jan i Regina Żelazny
PIĄTEK 21.06.2019 r.
7.00 †Kazimierz Olucha (4r.) †† Oluchów
7.00 † Stanisław Guzowski (21 greg.)
8.00 † Leon Papierz (5mc)
8.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (21 greg.)
18.00 Dziękcz. z okazji imienin Julii Hurko, z prośba o Boże błog. i opiekę MB oraz potrzebne łaski
18.00 Dziękcz. z racji imienin Jakuba, z prośbą o Boże błog., dary DŚ i opiekę MB Chełmskiej
18.00 † Danuta Piech (2r.), Zbigniew Piech; Bronisława, Władysław i Zbigniew Krzywina
18.00 Rez.
SOBOTA 22.06.2019 r.
7.00 † Jan Seniuk
7.00 † Marian Szpringier (5mc)
8.00 † Wanda, Jan, Aniela, Karol Kozłowscy; Ewa, Antoni Paszkowscy
8.00 † Stanisław Guzowski (22 greg.)
15.00 Ślub: Łukasz Frąk i Małgorzata Skibińska
17.00 Dziękcz. z racji 60 r. ślubu Haliny i Ryszarda Jarockich, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB Chełmskiej dla Jubilatów i całej rodziny
17.00 Dziękcz. w 80 r. urodzin Bronisławy Przygrodzkiej, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB
17.00 † Jolanta Kapusta-Sztuk (22 greg.)